E-mail: apkool@apkool.ee

Tel.: +372 746 1733

Eesti keele õpetajad

.

Kodas, Tatjana

õppealajuhataja, eesti keel
Telefon:746 1757
E-mail:tatjana_kodas@apkool.ee
Tööaeg: E-R: 7.30 - 16.00
Konsultatsioonid:T: 7. tund 232
Vastuvõtuajad:vaata siin
.

Kuzenkova, Tatjana

Inglise keel, eesti keel
E-mail:tatjana_kuzenkova@apkool.ee
Konsultatsioonid:N: 7.tund (kab. 414)
.

Laaniste, Annika

Eesti keel
E-mail:annika_laaniste@apkool.ee
Klassijuhataja:3.c klass
Konsultatsioonid:E: 6. tund (kab. 154)
.

Matikainen, Olga

Eesti keel
E-mail:olga_matikainen@apkool.ee
Klassijuhataja:6.b klass
Konsultatsioonid:N: 8.tund (kab. 307)
.

Radionov, Tiina

EESTI KEEL
E-mail:tiina_radionov@apkool.ee
Konsultatsioonid:K: 6.tund (kab. 405)
.

Reshetnikova, Irina

EESTI KEEL
E-mail:irina_reshetnikova@apkool.ee
Klassijuhataja:6.a klass
Konsultatsioonid:E: 5. tund (kab. 403)
T: 7. tund (kab. 404)
.

Šumilina, Olga

algõpetus
E-mail:olga_sumilina@apkool.ee
Klassijuhataja:4.b klass
Konsultatsioonid:T: 7. tund (kab. 155)
.

Tubin, Valentina

Eesti keel
E-mail:valentina_tubin@apkool.ee
Konsultatsioonid:E: 7. tund (kab. 407)
K: 8. tund (kab. 407)
.

Zvauns, Galina

Algõpetus, eesti keel
E-mail:galina_zvauns@apkool.ee
Konsultatsioonid:???

Leidsite vea? Märgi ja vajuta CTRL-ENTER.

Viimati muudetud: 11. okt. 2020

Leidsid vea? Anna meile teada!

Määratud viga: