E-mail: apkool@apkool.ee

Tel.: +372 746 1733

Eesti keele õpetajad

.

Kodas, Tatjana

õppealajuhataja, eesti keel
Telefon:746 1757
E-mail:tatjana_kodas@apkool.ee
Tööaeg: E-R: 7.30 - 16.00
Konsultatsioonid:K: 7. tund 203
Vastuvõtuajad:vaata siin
.

Kuzenkova, Tatjana

Inglise keel, eesti keel
E-mail:tatjana_kuzenkova@apkool.ee
Konsultatsioonid:T: 7.tund (kab. 414)
.

Matikainen, Olga

Eesti keel
E-mail:olga_matikainen@apkool.ee
Konsultatsioonid:T: 7. tund (kab. 307)
.

Radionov, Tiina

EESTI KEEL
E-mail:tiina_radionov@apkool.ee
Konsultatsioonid:E: 8.tund (kab. 231)
.

Reshetnikova, Irina

EESTI KEEL
E-mail:irina_reshetnikova@apkool.ee
Klassijuhataja:7.a klass
Konsultatsioonid:K: 7.tund (kab.405)
.

Šumilina, Olga

algõpetus
E-mail:olga_sumilina@apkool.ee
Klassijuhataja:1.c klass
Konsultatsioonid:T: 5.tund (kab.155)
.

Tubin, Valentina

Eesti keel
E-mail:valentina_tubin@apkool.ee
Klassijuhatja:5.c klass
Konsultatsioonid:E: 8.tund(kab.407)
K: 7.-8. tund (kab.407)
N: 7.-8. tund (kab.407)
R: kokkuleppel
.

Zvauns, Galina

Algõpetus, eesti keel
E-mail:galina_zvauns@apkool.ee
Konsultatsioonid:T: 7.tund (kab.403)

Leidsite vea? Märgi ja vajuta CTRL-ENTER.

Viimati muudetud: 11. okt. 2020

Leidsid vea? Anna meile teada!

Määratud viga: