E-mail: apkool@apkool.ee

Tel.: +372 746 1733

Õpetajad

.

Bondar, Viktoria

Inglise keele õpetaja
E-mail:viktoria_bondar@apkool.ee
Konsultatsioonid:???
.

Braziulene, Alina

Direktor, füüsikaõpetaja
Telefon:(+372) 7461 732
E-mail:direktor@apkool.ee
Tööaeg:T: 16.00-18.00 (kokkuleppel)
N: 13.00-15.00 (kokkuleppel)
R: 8.00-10.00 (kokkuleppel)
Konsultatsioonid:E: Zoom, kell 18.00
Vastuvõtuajad:vaata siin
.

Burlova, Ljudmila

Vene keel, kirjandus
E-mail:ljudmila_burlova@apkool.ee
Klassijuhataja:7.b klass
Konsultatsioonid:T: 7. tund (kab. 306)
.

Davõdova, Larissa

Bioloogia, geograafia, inimeseõpetus
E-mail:larissa_davydova@apkool.ee
Klassijuhataja:8.a klass
Konsultatsioonid:E: 8.tund (kab. 204)
.

Dolgorukova, Svetlana

Sekretär, vene keel
Telefon:746 1733
E-mail:sekretar@apkool.ee
Tööaeg:E, K, R: 8.30 - 15.30;
T, N: 8.30 - 16.00
Konsultatsioonid:kokkuleppel
.

Golubeva, Jelena

Füüsika, matemaatika, tööõpetus
E-mail:jelena_golubeva@apkool.ee
Konsultatsioonid:T: 1. tund (kab. 203)
.

Gontšarova, Niina

Matemaatika
E-mail:niina_gontcharova@apkool.ee
Konsultatsioonid:K: 7. tund (kab. 406)
K: 8. tund (kab. 406) (kokkuleppel)
.

Guštšin, Aleksandr

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
E-mail:aleksandr_gushin@apkool.ee
Konsultatsioonid:N: 8. tund (kab. 404)

 

.

Ignatjeva, Natalja

Vene keel
E-mail:natalia_ignatjeva@apkool.ee
Klassijuhataja:5.c klass
Konsultatsioonid:E: 7.tund (kab. 304)
.

Jeroštšenko, Julia

algõpetus
E-mail:julia_jerostsenko@apkool.ee
Klassijuhataja:2.c klass
Konsultatsioonid:E: 6.tund (kab. 150)
.

Karetina, Jelena

Algõpetus
E-mail:jelena_karetina@apkool.ee
Klassijuhataja:4.c klass, 7.-9.lõ liitklass
Konsultatsioonid:T: 7.tund (kab. 419)
.

Kirss, Anastasisa

Inglise keel
E-mail:anastasiia_kirss@apkool.ee
Konsultatsioonid:N: 8.tund (kab. 231)
.

Kodas, Tatjana

õppealajuhataja, eesti keel
Telefon:746 1757
E-mail:tatjana_kodas@apkool.ee
Tööaeg: E-R: 7.30 - 16.00
Konsultatsioonid:T: 7. tund 232
Vastuvõtuajad:vaata siin
.

Kolossov, Maksim

Abiõpetaja
E-mail:maksim_kolossov@apkool.ee
Tööaeg:E: 8.00 - 14.00

T: 8.00 - 12.00
K-R: 8.00 - 10.00
.

Kožanova, Svetlana

Matemaatika, loodusained, parandusõpe
E-mail:svetlana_kozhanova@apkool.ee
Klassijuhataja:5.b klass ja 7.-9.с liitklass
Konsultatsioonid:N: 7. tund (kab. 415)
.

Kravtšenko, Olga

Arvutiõpetus, matemaatika
E-mail:olga_kravchenko@apkool.ee
Konsultatsioonid:K: 6. tund (kab. 238)
.

Kumari, Lehar

Kehaline kasvatus
E-mail:lehar_kumari@apkool.ee
Konsultatsioonid:???
.

Kuzenkova, Tatjana

Inglise keel, eesti keel
E-mail:tatjana_kuzenkova@apkool.ee
Konsultatsioonid:N: 7.tund (kab. 414)
.

Laaniste, Annika

Eesti keel
E-mail:annika_laaniste@apkool.ee
Klassijuhataja:3.c klass
Konsultatsioonid:E: 6. tund (kab. 154)
.

Lanevskaja, Olga

Algõpetus
E-mail:olga_lanevskaja@apkool.ee
Klassijuhataja:3.a ja 3.b klassid
Konsultatsioonid:K: 1. tund (kab. 314)
.

Laur-Põder, Ilona

Inglise keel
E-mail:ilona_laur@apkool.ee
Lisainfo:Lapsehoolduspuhkusel
.

Lillemets, Alvina

õppealajuhataja, matemaatikaõpetaja
Telefon:746 1757
E-mail: alvina_lillemets@apkool.ee
Tööaeg:E-R: 7.30 - 15.30
Konsultatsioonid:1.tund 204
Vastuvõtuajad:vaata siin
.

Luptova, Jekaterina

Algõpetus, parandusõppe
E-mail:jekaterina_luptova@apkool.ee
Klassijuhataja:4.a klass
Konsultatsioonid:???
.

Matikainen, Olga

Eesti keel
E-mail:olga_matikainen@apkool.ee
Klassijuhataja:6.b klass
Konsultatsioonid:N: 8.tund (kab. 307)
.

Merzin, Svetlana

Algõpetus
E-mail:svetlana_merzin@apkool.ee
Klassijuhataja:1.с klass
Konsultatsioonid:R: 5.tund (kab. 152)
.

Morjakova, Galina

Algõpetus
E-mail:galina_morjakova@apkool.ee
Klassijuhataja:2.b ja 6.c klassid
Konsultatsioonid:E: 7.tund (kab. 144)
.

Nebogatova, Irina

Kehaline kasvatus
E-mail:irina_nebogatova@apkool.ee
Konsultatsioonid:K: 7.tund
.

Nešpanov, Igor

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
E-mail:igor_neshpanov@apkool.ee
Konsultatsioonid:T: 7. tund (kab. 414)
.

Nikolajenko, Olimpiada

Kehalise kasvatuse õpetaja
Telefon:746 1757
E-mail:olimpiada_nikolajenko@apkool.ee
Kodulehekülg:vaata siin
.

Olonen, Svetlana

Inglise keel
E-mail:svetlana_olonen@apkool.ee
Klassijuhataja:7.a klass
Konsultatsioonid:E: 7.tund 234
.

Pekšina, Olga

algõpetus
E-mail:olga_peksina@apkool.ee
Klassijuhataja:2.a klass
Konsultatsioonid:T: 6.tund (kab.148)
.

Polzunova, Anna

Matemaatika
E-mail:anna_polzunova@apkool.ee
Klassijuhataja:9.a klass
Konsultatsioonid:N: 7.tund (kab. 405)
.

Rääbis, Marika

Vene keel, kirjandus
E-mail:marika_raabis@apkool.ee
Klassijuhataja:9.b klass
Konsultatsioonid:N: 7. tund (kab. 232)
.

Radionov, Tiina

EESTI KEEL
E-mail:tiina_radionov@apkool.ee
Konsultatsioonid:K: 6.tund (kab. 405)
.

Reshetnikova, Irina

EESTI KEEL
E-mail:irina_reshetnikova@apkool.ee
Klassijuhataja:6.a klass
Konsultatsioonid:E: 5. tund (kab. 403)
T: 7. tund (kab. 404)
.

Savihhina, Anna

Joonistamine, kunstiõpetus
E-mail:anna_savihhina@apkool.ee
Konsultatsioonid:E: 7.-8. tund (kab. 305)
.

Semjonova, Alla

Algõpetus
E-mail:alla_semjonova@apkool.ee
Klassijuhataja:3.d klass
Konsultatsioonid:E: 6. tund (kab. 317)
.

Ševtšenko, Olga

Algõpetus
E-mail:olga_shevchenko@apkool.ee
Klassijuhataja:1.a klass
Konsultatsioonid:E: 7. tund (kab. 316)
.

Šipulina, Svetlana

Muusika, koorijuht
E-mail:svetlana_shipulina@apkool.ee
Konsultatsioonid:R: 8. tund (kab. 201)
Koori kodulehekülg:vaata siin
.

Šumilina, Olga

algõpetus
E-mail:olga_sumilina@apkool.ee
Klassijuhataja:4.b klass
Konsultatsioonid:T: 7. tund (kab. 155)
.

Teperik, Irina

algõpetus, õpiabi
.

Treštšalova, Tatjana

Kehaline kasvatus
E-mail:tatjana_treshchalova@apkool.ee
Konsultatsioonid:T: 7. tund
.

Truhhan, Olga

algõpetus
E-mail:olga_truhhan@apkool.ee
Klassijuhataja:1.b klass
Konsultatsioonid:E: 6.-7. tund (kab. 153)
.

Tubin, Valentina

Eesti keel
E-mail:valentina_tubin@apkool.ee
Konsultatsioonid:E: 7. tund (kab. 407)
K: 8. tund (kab. 407)
.

Tuvik, Viktor

Tööõpetus
E-mail:viktor_tuvik@apkool.ee
Konsultatsioonid:K: 8. tund (kab. 140)
.

Valdru, Nele

Muusika
E-mail:nele_valdru@apkool.ee
Konsultatsioonid:T: 7.tund (kab. 203)
.

Wаldеk, Таtjаnа

Projektijuht, inglise keel
Telefon:746 1733
E-mail:projektijuht@apkool.tartu.ee
Klassijuhataja:5.a klass
Konsultatsioonid:T: 7.tund (kab. 305)
.

Zarudnjaja, Tatjana

Bioloogia, inimeseõpetus, loodusõpetus,
E-mail:tatjana_zarudnjaja@apkool.ee
Konsultatsioonid:N: 8.tund (kab. 233)
.

Žilkina, Vija

Raamatukoguhoidja, tööõpetuse õpetaja
E-mail: viia_zhilkina@apkool.ee
Klassijuhataja:8.b klass
Konsultatsioonid:N: 8.tund (raamatukogu)
Raamatukogu kodulehekülg:vaata siin
.

Zinakov, Maksim

Keemia, loodusõpetus
E-mail:maksim_zinakov@apkool.ee
Konsultatsioonid:E: 7. tund (kab. 202)
E: ZOOM: 14:05 (eelregistreerimisega)
.

Zvauns, Galina

Algõpetus, eesti keel
E-mail:galina_zvauns@apkool.ee
Konsultatsioonid:???

Leidsite vea? Märgi ja vajuta CTRL-ENTER.

Viimati muudetud: 24. nov. 2020

Leidsid vea? Anna meile teada!

Määratud viga: