E-mail: apkool@apkool.ee

Tel.: +372 746 1733

Oskusainete õpetajad

.

Golubeva, Jelena

Füüsika, matemaatika, tööõpetus
E-mail:jelena_golubeva@apkool.ee
Klassijuhataja:6.a klass
Konsultatsioonid:N: 7. tund (kab. 203)
.

Kravtšenko, Olga

Arvutiõpetus, matemaatika
E-mail:olga_kravchenko@apkool.ee
Konsultatsioonid:K: 8. tund (kab. 238)
.

Kumari, Lehar

Kehaline kasvatus
E-mail:lehar_kumari@apkool.ee
Konsultatsioonid:R: 7. tund
.

Kutsareva, Diana

Kehaline kasvatus

 

E-mail:diana_kutsareva@apkool.ee
Konsultatsioonid:E: 5. tund

.

Nebogatova, Irina

Kehaline kasvatus
E-mail:irina_nebogatova@apkool.ee
Konsultatsioonid:N: 8.tund
.

Savihhina, Anna

Joonistamine, kunstiõpetus
E-mail:anna_savihhina@apkool.ee
Konsultatsioonid:E: 8. tund (kab. 350)
.

Šipulina, Svetlana

Muusika, koorijuht
E-mail:svetlana_shipulina@apkool.ee
Konsultatsioonid:R: 8. tund (kab. 404)
Koori kodulehekülg:vaata siin
.

Treštšalova, Tatjana

Kehaline kasvatus
E-mail:tatjana_treshchalova@apkool.ee
Konsultatsioonid:E: 8. tund
.

Tuvik, Viktor

Tööõpetus
E-mail:viktor_tuvik@apkool.ee
Konsultatsioonid:E: 7. tund (kab. 140)
.

Valdru, Nele

Muusika
E-mail:nele_valdru@apkool.ee
Konsultatsioonid:N: 7.tund (kab. 404)
.

Žilkina, Vija

Raamatukoguhoidja, tööõpetuse õpetaja
E-mail: viia_zhilkina@apkool.ee
Klassijuhataja:9.b klass
Konsultatsioonid:K: 7.tund (kab.140)
Raamatukogu kodulehekülg:vaata siin

Leidsite vea? Märgi ja vajuta CTRL-ENTER.

Viimati muudetud: 11. okt. 2020

Leidsid vea? Anna meile teada!

Määratud viga: