E-mail: apkool@apkool.ee

Tel.: +372 746 1733

Algõpetuse õpetajad

.

Jeroštšenko, Julia

algõpetus
E-mail:julia_jerostsenko@apkool.ee
Klassijuhataja:2.c klass
Konsultatsioonid:E: 6.tund (kab. 150)
.

Karetina, Jelena

Algõpetus
E-mail:jelena_karetina@apkool.ee
Klassijuhataja:4.c klass, 7.-9.lõ liitklass
Konsultatsioonid:T: 7.tund (kab. 419)
.

Lanevskaja, Olga

Algõpetus
E-mail:olga_lanevskaja@apkool.ee
Klassijuhataja:3.a ja 3.b klassid
Konsultatsioonid:K: 1. tund (kab. 314)
.

Luptova, Jekaterina

Algõpetus, parandusõppe
E-mail:jekaterina_luptova@apkool.ee
Klassijuhataja:4.a klass
Konsultatsioonid:???
.

Merzin, Svetlana

Algõpetus
E-mail:svetlana_merzin@apkool.ee
Klassijuhataja:1.с klass
Konsultatsioonid:R: 5.tund (kab. 152)
.

Morjakova, Galina

Algõpetus
E-mail:galina_morjakova@apkool.ee
Klassijuhataja:2.b ja 6.c klassid
Konsultatsioonid:E: 7.tund (kab. 144)
.

Pekšina, Olga

algõpetus
E-mail:olga_peksina@apkool.ee
Klassijuhataja:2.a klass
Konsultatsioonid:T: 6.tund (kab.148)
.

Semjonova, Alla

Algõpetus
E-mail:alla_semjonova@apkool.ee
Klassijuhataja:3.d klass
Konsultatsioonid:E: 6. tund (kab. 317)
.

Ševtšenko, Olga

Algõpetus
E-mail:olga_shevchenko@apkool.ee
Klassijuhataja:1.a klass
Konsultatsioonid:E: 7. tund (kab. 316)
.

Truhhan, Olga

algõpetus
E-mail:olga_truhhan@apkool.ee
Klassijuhataja:1.b klass
Konsultatsioonid:E: 6.-7. tund (kab. 153)
.

Zvauns, Galina

Algõpetus, eesti keel
E-mail:galina_zvauns@apkool.ee
Konsultatsioonid:???

Leidsite vea? Märgi ja vajuta CTRL-ENTER.

Viimati muudetud: 11. okt. 2020

Leidsid vea? Anna meile teada!

Määratud viga: