E-mail: apkool@apkool.ee

Tel.: +372 746 1733

Algõpetuse õpetajad

.

Jeroštšenko, Julia

algõpetus
E-mail:julia_jerostsenko@apkool.ee
Klassijuhataja:3.c klass
Konsultatsioonid:T. 7. tund (kab. 153)
.

Karetina, Jelena

Algõpetus
E-mail:jelena_karetina@apkool.ee
Klassijuhataja:5.b klass, 8.-9.d liitklass
Konsultatsioonid:K: 7. tund (kab. 417)
.

Lanevskaja, Olga

Algõpetus
E-mail:olga_lanevskaja@apkool.ee
Klassijuhataja:4.a ja 4.b klassid
Konsultatsioonid:K: 1. tund (kab. 314)
N: 6.tund (kab.314)
.

Luptova, Jekaterina

Algõpetus, parandusõppe
E-mail:jekaterina_luptova@apkool.ee
Klassijuhataja:1.a klass
Konsultatsioonid:N: 5.tund (kab. 147)
.

Merzin, Svetlana

Algõpetus
E-mail:svetlana_merzin@apkool.ee
Klassijuhataja:2.с klass
Konsultatsioonid:K: 7. tund (kab. 305)
.

Morjakova, Galina

Algõpetus
E-mail:galina_morjakova@apkool.ee
Klassijuhataja:3.b klass
Konsultatsioonid:K: 1. tund (kab.149)
.

Pekšina, Olga

algõpetus
E-mail:olga_peksina@apkool.ee
Klassijuhataja:3.a klass
Konsultatsioonid:T: 6.tund (kab.150)
.

Semjonova, Alla

Algõpetus
E-mail:alla_semjonova@apkool.ee
Klassijuhataja:4.d klass
Konsultatsioonid:E: 6.tund (kab.317)
.

Ševtšenko, Olga

Algõpetus
E-mail:olga_shevchenko@apkool.ee
Klassijuhataja:2.a klass
Konsultatsioonid:K: 1.tund (316.kab)
.

Sillaste, Ave

Algõpetus
E-mail:ave_sillaste@apkool.ee
Klassijuhataja:2.c klass
Konsultatsioonid:
.

Teperik, Irina

algõpetus

E-mail:irina_teperik@apkool.ee
Klassijuhataja: 1.b klass
Konsultatsioonid:K: 6.tund (kab.310)
.

Truhhan, Olga

algõpetus
E-mail:olga_truhhan@apkool.ee
Klassijuhataja:2.b klass
Konsultatsioonid:N: 5.tund (kab.153)
.

Zaitseva, Ljudmilla

algõpetus

E-mail:ljudmila_zaitseva@apkool.ee
Klassiõpetaja:3.d klass
Konsultatsioonid:E: 7.tund (kab.418)
.

Zvauns, Galina

Algõpetus, eesti keel
E-mail:galina_zvauns@apkool.ee
Konsultatsioonid:T: 7.tund (kab.403)

Leidsite vea? Märgi ja vajuta CTRL-ENTER.

Viimati muudetud: 11. okt. 2020

Leidsid vea? Anna meile teada!

Määratud viga: