E-mail: apkool@apkool.ee

Tel.: +372 746 1733

Algõpetuse õpetajad

.

Jeroštšenko, Julia

algõpetus
E-mail:julia_jerostsenko@apkool.ee
Klassijuhataja:3.c klass
Konsultatsioonid:
.

Karetina, Jelena

Algõpetus
E-mail:jelena_karetina@apkool.ee
Klassijuhataja:5.b klass, 8.-9.d liitklass
Konsultatsioonid:
.

Lanevskaja, Olga

Algõpetus
E-mail:olga_lanevskaja@apkool.ee
Klassijuhataja:4.a ja 4.b klassid
Konsultatsioonid:
.

Luptova, Jekaterina

Algõpetus, parandusõppe
E-mail:jekaterina_luptova@apkool.ee
Klassijuhataja:1.a klass
Konsultatsioonid:
.

Merzin, Svetlana

Algõpetus
E-mail:svetlana_merzin@apkool.ee
Klassijuhataja:2.с klass
Konsultatsioonid:
.

Morjakova, Galina

Algõpetus
E-mail:galina_morjakova@apkool.ee
Klassijuhataja:3.b klass
Konsultatsioonid:
.

Pekšina, Olga

algõpetus
E-mail:olga_peksina@apkool.ee
Klassijuhataja:3.a klass
Konsultatsioonid:
.

Semjonova, Alla

Algõpetus
E-mail:alla_semjonova@apkool.ee
Klassijuhataja:4.d klass
Konsultatsioonid:
.

Ševtšenko, Olga

Algõpetus
E-mail:olga_shevchenko@apkool.ee
Klassijuhataja:2.a klass
Konsultatsioonid:
.

Truhhan, Olga

algõpetus
E-mail:olga_truhhan@apkool.ee
Klassijuhataja:2.b klass
Konsultatsioonid:
.

Zaitseva, Ljudmilla

algõpetus

E-mail:ljudmila_zaitseva@apkool.ee
Klassiõpetaja:3.d klass
.

Zvauns, Galina

Algõpetus, eesti keel
E-mail:galina_zvauns@apkool.ee
Konsultatsioonid:???

Leidsite vea? Märgi ja vajuta CTRL-ENTER.

Viimati muudetud: 11. okt. 2020

Leidsid vea? Anna meile teada!

Määratud viga: