Kuidas me hoiame Teie isikuandmeid?

Kes me oleme?

Töötleme isikuandmeid vaid meil lasuvate ülesannete täitmiseks ning seadusega lubatud ulatuses.
Meie veebisaidi aadress on https://www.apkool.ee.
Kehtib ka alias-aadress:  https://apkool.tartu.ee

Milliseid isikuandmeid me kogume ja miks?

Kui külastajad jätavad saidile kommentaare, salvestame kommentaarivormi andmed ning ka külastaja IP-aadressi ja veebilehitseja tunnuse, et paremini tuvastada rämpsu.

Lisatud sisu muudelt veebisaitidelt

Selle veebisaidi artiklites võib olla lisatud sisu muudest allikatest (videod, pildid, artiklid, PDF dokumendid jne). Need käituvad samamoodi nagu nende algse päritolulehe külastamisel.

Kui kaua me andmeid säilitame?

Kommentaare ja nende metaandmeid säilitatakse tähtajatult, et võimaldada järgnevate kommentaaride automaatset tuvastamist ja heakskiitu ilma neid modereerimisele saatmata.

Veebisaidil registreerunud kasutajate kohta säilitame infot, mida nad enda kasutajaprofiili sisestavad. Kõik kasutajad saavad enda infot igal ajal näha, muuta ja kustuda (erandiks on kasutajanimi, mida ei saa muuta). Seda infot saavad näha ja muuta ka veebisaidi haldurid.

Viimati muudetud: 8. märts 2024