Õnnitleme!!!

8. veebruaril 2022 oli Tartu Forseliuse Kooli legendaarse eesti keele ja kirjanduse õpetaja Vello Saage sajas sünniaastapäev. Seetõttu kuulutas Forseliuse kooli traditsioonilise luulekonkurssi. Osalejad pidid esitama luuletusi videoformaadis.
Žürii hindas esitusel diktsiooni, ilmekust, näitlejameisterlikkust, väljendusoskust, esinemisjulgust ja häälekasutust.
Žüriisse kuulusid andekad näitlejad Karl Robert Saaremäe, Kristo Toots (Miksteater), Linda Kolde (Teater Vanemuine) ning Tartu Forseliuse Kooli särav õppejuht Kristi Mumm.
Auhinnafondi toetasid: Tartu Forseliuse kool, Teater Vanemuine, Tartu Mänguasjamuuseum, Tartu Linnaraamatukogu.
Parimate väljaselgitamine toimus vanuserühmiti: 1.-3. klass, 4.-6. klass, 7.-9. klass ning gümnaasium.
Õnnitleme meie kooli 2.C klassi õpilast Damir Vesnuhhovi, kes saavutas 2.koha vanuserühmas 1.-3.klass. Damir esitas Julius Oro luuletust “Esimene talvehommik”.
Oled väga tubli! Soovime sulle loomingulist edu ja võite!