1. klassi registreerimine õppeaastaks 2024/25

Уважаемые родители будущих первоклассников!
Регистрация в 1 класс на 2024/2025 учебный год происходит через городскую электронную среду ARNO. Подача заявлений о приеме в школу начинается с 1 февраля. Ходатайствовать через ARNO могут только те родители, чей ребенок зарегистрирован в городе Тарту. Родители детей, зарегистрированных в уезде или другом городе, могут ходатайствовать о приеме в школу через ARNO c 1-го мая. Кто не использует электронные средства идентификации, могут заполнить бланк заявления в канцелярии школы.
Если у вас возникнут вопросы или трудности с подачей заявления, то смело обращайтесь к секретарю школы Светлане Долгоруковой по телефону 7461733 или приходите в канцелярию.
Школа  подтверждает поданное вами электронное ходатайство  (на e-mail придет соответствующее уведомление).

Lugupeetud tulevaste esimese klassi õpilaste vanemad! Registreerimine 2024/2025. õppeaasta esimesse klassi toimub linna elektroonilise keskkonna ARNO kaudu. Avalduste esitamine kooli vastuvõtuks algab 1. veebruaril. ARNO kaudu saavad avaldusi esitada ainult need vanemad, kelle laps on registreeritud Tartu linnas. Maakonnas või teises linnas registreeritud laste vanemad võivad esitada kooli vastuvõtu avaldusi ARNO kaudu alates 1. maist. Need, kes ei kasuta elektroonilisi identifitseerimisvahendeid, võivad kooli kantseleis täita avalduse blanketi. Kui teil on küsimusi või probleeme avalduse esitamisel, pöörduge julgelt kooli sekretäri Svetlana Dolgorukova poole telefonil 7461733 või tulge kantseleisse. Kool kinnitab teie esitatud elektroonilise avalduse (sellekohane teavitus saadetakse teile e-posti teel).