E-mail: apkool@apkool.ee

Tel.: +372 746 1733

Klassijuhatajad

.

Bondar, Viktoria

Inglise keele õpetaja

E-mail:viktoria_bondar@apkool.ee
Klassijuhataja:8.b klass
Konsultatsioonid:N: 7. tund (kab. 231)
.

Burlova, Ljudmila

Vene keel, kirjandus
E-mail:ljudmila_burlova@apkool.ee
Klassijuhataja:9.b klass
Konsultatsioonid:T: 7.tund (kab.306)
.

Golubeva, Jelena

Füüsika, matemaatika, tööõpetus
E-mail:jelena_golubeva@apkool.ee
Klassijuhataja:7.a klass
Konsultatsioonid:N: 7. tund (kab. 203)
.

Gontšarova, Niina

Matemaatika
E-mail:niina_gontcharova@apkool.ee
Klassijuhataja:8.d klass
Konsultatsioonid:R: 8. tund (kab. 406)
.

Ignatjeva, Natalja

Vene keel
E-mail:natalia_ignatjeva@apkool.ee
Klassijuhataja:5.c ja 7.c klassid
Konsultatsioonid:R: 7. tund (kab. 304)
.

Jeroštšenko, Julia

algõpetus
E-mail:julia_jerostsenko@apkool.ee
Klassijuhataja:1.c klass
Konsultatsioonid:T. 7. tund (kab. 153)
.

Karetina, Jelena

Algõpetus
E-mail:jelena_karetina@apkool.ee
Klassijuhataja: 9.e ja 5.-6.e liitklass
Konsultatsioonid:K: 7. tund (kab. 417)
.

Kirss, Anastasiia

Inglise keel
E-mail:anastasiia_kirss@apkool.ee
Klassijuhataja: 5.b klass
Konsultatsioonid:N: 6.tund (kab. 418)
.

Kolesnyk, Ruslan

Psühholoog

E-mail:ruslan_kolesnyk@apkool.tartu.ee
Klassijuhataja:6.D klass
Tööaeg:

E-R: 8:00-15:00.

Vastuvõtt: N: 08:00-14:00
Konsultatsioonid:R: 14.15
.

Kolossov, Maksim

Eesti keel
E-mail:maksim_kolossov@apkool.ee
Klassijuhataja:8.A klass
Konsultatsioonid:E-K: 8. tund (kab. 405)
.

Kožanova, Svetlana

Matemaatika, loodusained, parandusõpe
E-mail:svetlana_kozhanova@apkool.ee
Klassijuhataja:7.b klass
Konsultatsioonid:T: 6. tund (kab. 415)
K: 7. tund (kab. 416)
.

Lanevskaja, Olga

Algõpetus
E-mail:olga_lanevskaja@apkool.ee
Klassijuhataja:1.a ja 1.b klassid
Konsultatsioonid:K: 1. tund (kab. 314)
N: 5.tund (kab. 315)
.

Luptova, Jekaterina

Algõpetus, parandusõpe
E-mail:jekaterina_luptova@apkool.ee
Klassijuhataja:2.a klass
Konsultatsioonid:R: 7.tund (kab. 147)
.

Merzin, Svetlana

Algõpetus
E-mail:svetlana_merzin@apkool.ee
Klassijuhataja:3.с klass
Konsultatsioonid:R: 6. tund (kab. 152)
.

Morjakova, Galina

Algõpetus
E-mail:galina_morjakova@apkool.ee
Klassijuhataja:4.b klass
Konsultatsioonid:E, T: 7. tund (kab.149)
.

Olonen, Svetlana

Inglise keel
E-mail:svetlana_olonen@apkool.ee
Klassijuhataja:9.a klass
Konsultatsioonid:N: 7.tund (kab. 234)
.

Pekšina, Olga

algõpetus
E-mail:olga_peksina@apkool.ee
Klassijuhataja:4.a klass
Konsultatsioonid:K: 8.tund (kab.148)
.

Rääbis, Marika

Vene keel, kirjandus
E-mail:marika_raabis@apkool.ee
Klassijuhataja:6.a klass
Konsultatsioonid:N: 7.tund (kab.232)
.

Radionov, Tiina

EESTI KEEL
E-mail:tiina_radionov@apkool.ee
Klassijuhataja: 4.c klass
Konsultatsioonid:E: 8.tund (kab. 307)
T: 7. tund (kab. 414)
K: 7. tund (kab. 307)
.

Semjonova, Alla

Algõpetus
E-mail:alla_semjonova@apkool.ee
Klassijuhataja:5.d klass
Konsultatsioonid:E: 7.tund (kab.317)
.

Ševtšenko, Olga

Algõpetus
E-mail:olga_shevchenko@apkool.ee
Klassijuhataja: 3.a klass
Konsultatsioonid:-
.

Sillaste, Ave

Algõpetus
E-mail:ave_sillaste@apkool.ee
Klassijuhataja:2.c klass
Konsultatsioonid:N: 6. tund (kab. 155)
.

Teperik, Irina

algõpetus

E-mail:irina_teperik@apkool.ee
Klassijuhataja: 2.b klass
Konsultatsioonid:K: 5.tund (kab.310)
R: 5. tund (kab. 310)
.

Truhhan, Olga

algõpetus
E-mail:olga_truhhan@apkool.ee
Klassijuhataja:3.b klass
Konsultatsioonid:R: 5.tund (kab.150)
.

Tubin, Valentina

Eesti keel
E-mail:valentina_tubin@apkool.ee
Klassijuhatja:6.c klass
Konsultatsioonid:E,K,N,R: 8.tund(kab.407)
.

Väizja, Uliana

Logopeed
E-mail:uliana_vjaizja@apkool.ee
Klassijuhataja: 5.a klass ja 9.l klass
Tööaeg:T: 8.00 - 14.00
K: 8.00 - 14.00
N: 11.00 - 15.00
R: 11.30 - 15.00
.

Zaitseva, Ljudmilla

algõpetus

E-mail:ljudmila_zaitseva@apkool.ee
Klassiõpetaja:4.d klass
Konsultatsioonid:E:1.tund (kab. 154)

Leidsite vea? Märgi ja vajuta CTRL-ENTER.

Viimati muudetud: 11. okt. 2020

Leidsid vea? Anna meile teada!

Määratud viga: