E-mail: apkool@apkool.ee

Tel.: +372 746 1733

Klassijuhatajad

.

Burlova, Ljudmila

Vene keel, kirjandus
E-mail:ljudmila_burlova@apkool.ee
Klassijuhataja:7.b klass
Konsultatsioonid:T: 7. tund (kab. 306)
.

Davõdova, Larissa

Bioloogia, geograafia, inimeseõpetus
E-mail:larissa_davydova@apkool.ee
Klassijuhataja:8.a klass
Konsultatsioonid:E: 8.tund (kab. 204)
.

Ignatjeva, Natalja

Vene keel
E-mail:natalia_ignatjeva@apkool.ee
Klassijuhataja:5.c klass
Konsultatsioonid:E: 7.tund (kab. 304)
.

Jeroštšenko, Julia

algõpetus
E-mail:julia_jerostsenko@apkool.ee
Klassijuhataja:2.c klass
Konsultatsioonid:E: 6.tund (kab. 150)
.

Karetina, Jelena

Algõpetus
E-mail:jelena_karetina@apkool.ee
Klassijuhataja:4.c klass, 7.-9.lõ liitklass
Konsultatsioonid:T: 7.tund (kab. 419)
.

Kožanova, Svetlana

Matemaatika, loodusained, parandusõpe
E-mail:svetlana_kozhanova@apkool.ee
Klassijuhataja:5.b klass ja 7.-9.с liitklass
Konsultatsioonid:N: 7. tund (kab. 415)
.

Laaniste, Annika

Eesti keel
E-mail:annika_laaniste@apkool.ee
Klassijuhataja:3.c klass
Konsultatsioonid:E: 6. tund (kab. 154)
.

Lanevskaja, Olga

Algõpetus
E-mail:olga_lanevskaja@apkool.ee
Klassijuhataja:3.a ja 3.b klassid
Konsultatsioonid:K: 1. tund (kab. 314)
.

Luptova, Jekaterina

Algõpetus, parandusõppe
E-mail:jekaterina_luptova@apkool.ee
Klassijuhataja:4.a klass
Konsultatsioonid:???
.

Matikainen, Olga

Eesti keel
E-mail:olga_matikainen@apkool.ee
Klassijuhataja:6.b klass
Konsultatsioonid:N: 8.tund (kab. 307)
.

Merzin, Svetlana

Algõpetus
E-mail:svetlana_merzin@apkool.ee
Klassijuhataja:1.с klass
Konsultatsioonid:R: 5.tund (kab. 152)
.

Morjakova, Galina

Algõpetus
E-mail:galina_morjakova@apkool.ee
Klassijuhataja:2.b ja 6.c klassid
Konsultatsioonid:E: 7.tund (kab. 144)
.

Olonen, Svetlana

Inglise keel
E-mail:svetlana_olonen@apkool.ee
Klassijuhataja:7.a klass
Konsultatsioonid:E: 7.tund 234
.

Pekšina, Olga

algõpetus
E-mail:olga_peksina@apkool.ee
Klassijuhataja:2.a klass
Konsultatsioonid:T: 6.tund (kab.148)
.

Polzunova, Anna

Matemaatika
E-mail:anna_polzunova@apkool.ee
Klassijuhataja:9.a klass
Konsultatsioonid:N: 7.tund (kab. 405)
.

Rääbis, Marika

Vene keel, kirjandus
E-mail:marika_raabis@apkool.ee
Klassijuhataja:9.b klass
Konsultatsioonid:N: 7. tund (kab. 232)
.

Reshetnikova, Irina

EESTI KEEL
E-mail:irina_reshetnikova@apkool.ee
Klassijuhataja:6.a klass
Konsultatsioonid:E: 5. tund (kab. 403)
T: 7. tund (kab. 404)
.

Semjonova, Alla

Algõpetus
E-mail:alla_semjonova@apkool.ee
Klassijuhataja:3.d klass
Konsultatsioonid:E: 6. tund (kab. 317)
.

Ševtšenko, Olga

Algõpetus
E-mail:olga_shevchenko@apkool.ee
Klassijuhataja:1.a klass
Konsultatsioonid:E: 7. tund (kab. 316)
.

Šumilina, Olga

algõpetus
E-mail:olga_sumilina@apkool.ee
Klassijuhataja:4.b klass
Konsultatsioonid:T: 7. tund (kab. 155)
.

Truhhan, Olga

algõpetus
E-mail:olga_truhhan@apkool.ee
Klassijuhataja:1.b klass
Konsultatsioonid:E: 6.-7. tund (kab. 153)
.

Wаldеk, Таtjаnа

Projektijuht, inglise keel
Telefon:746 1733
E-mail:projektijuht@apkool.tartu.ee
Klassijuhataja:5.a klass
Konsultatsioonid:T: 7.tund (kab. 305)
.

Žilkina, Vija

Raamatukoguhoidja, tööõpetuse õpetaja
E-mail: viia_zhilkina@apkool.ee
Klassijuhataja:8.b klass
Konsultatsioonid:N: 8.tund (raamatukogu)
Raamatukogu kodulehekülg:vaata siin

Leidsite vea? Märgi ja vajuta CTRL-ENTER.

Viimati muudetud: 11. okt. 2020

Leidsid vea? Anna meile teada!

Määratud viga: