E-mail: apkool@apkool.ee

Tel.: +372 746 1733

Klassijuhatajad

.

Bondar, Viktoria

Inglise keele õpetaja
E-mail:viktoria_bondar@apkool.ee
Klassijuhataja:7.b klass
.

Burlova, Ljudmila

Vene keel, kirjandus
E-mail:ljudmila_burlova@apkool.ee
Klassijuhataja:8.b klass
Konsultatsioonid:
.

Davõdova, Larissa

Bioloogia, geograafia, inimeseõpetus
E-mail:larissa_davydova@apkool.ee
Klassijuhataja:9.a klass
Konsultatsioonid:
.

Golubeva, Jelena

Füüsika, matemaatika, tööõpetus
E-mail:jelena_golubeva@apkool.ee
Klassijuhataja:6.a klass
Konsultatsioonid:
.

Gontšarova, Niina

Matemaatika
E-mail:niina_gontcharova@apkool.ee
Klassijuhataja:7.d klass
Konsultatsioonid:K: 7. tund (kab. 406)
K: 8. tund (kab. 406) (kokkuleppel)
.

Ignatjeva, Natalja

Vene keel
E-mail:natalia_ignatjeva@apkool.ee
Klassijuhataja:4.c ja 6.c klassid
Konsultatsioonid:
.

Jeroštšenko, Julia

algõpetus
E-mail:julia_jerostsenko@apkool.ee
Klassijuhataja:3.c klass
Konsultatsioonid:
.

Karetina, Jelena

Algõpetus
E-mail:jelena_karetina@apkool.ee
Klassijuhataja:5.b klass, 8.-9.d liitklass
Konsultatsioonid:
.

Kožanova, Svetlana

Matemaatika, loodusained, parandusõpe
E-mail:svetlana_kozhanova@apkool.ee
Klassijuhataja:6.b klass ja 8.-9.e liitklass
Konsultatsioonid:
.

Lanevskaja, Olga

Algõpetus
E-mail:olga_lanevskaja@apkool.ee
Klassijuhataja:4.a ja 4.b klassid
Konsultatsioonid:
.

Luptova, Jekaterina

Algõpetus, parandusõppe
E-mail:jekaterina_luptova@apkool.ee
Klassijuhataja:1.a klass
Konsultatsioonid:
.

Merzin, Svetlana

Algõpetus
E-mail:svetlana_merzin@apkool.ee
Klassijuhataja:2.с klass
Konsultatsioonid:
.

Morjakova, Galina

Algõpetus
E-mail:galina_morjakova@apkool.ee
Klassijuhataja:3.b klass
Konsultatsioonid:
.

Olonen, Svetlana

Inglise keel
E-mail:svetlana_olonen@apkool.ee
Klassijuhataja:8.a klass
Konsultatsioonid:
.

Pekšina, Olga

algõpetus
E-mail:olga_peksina@apkool.ee
Klassijuhataja:3.a klass
Konsultatsioonid:
.

Rääbis, Marika

Vene keel, kirjandus
E-mail:marika_raabis@apkool.ee
Klassijuhataja:5.a klass
Konsultatsioonid:
.

Reshetnikova, Irina

EESTI KEEL
E-mail:irina_reshetnikova@apkool.ee
Klassijuhataja:7.a klass
Konsultatsioonid:
.

Semjonova, Alla

Algõpetus
E-mail:alla_semjonova@apkool.ee
Klassijuhataja:4.d klass
Konsultatsioonid:
.

Ševtšenko, Olga

Algõpetus
E-mail:olga_shevchenko@apkool.ee
Klassijuhataja:2.a klass
Konsultatsioonid:
.

Šumilina, Olga

algõpetus
E-mail:olga_sumilina@apkool.ee
Klassijuhataja:1.c klass
Konsultatsioonid:
.

Teperik, Irina

algõpetus, õpiabi
E-mail:irina_teperik@apkool.ee
Klassijuhataja: 2.b klass
.

Truhhan, Olga

algõpetus
E-mail:olga_truhhan@apkool.ee
Klassijuhataja:2.b klass
Konsultatsioonid:
.

Tubin, Valentina

Eesti keel
E-mail:valentina_tubin@apkool.ee
Klassijuhatja:5.c klass
Konsultatsioonid:
.

Zaitseva, Ljudmilla

algõpetus

E-mail:ljudmila_zaitseva@apkool.ee
Klassiõpetaja:3.d klass
.

Žilkina, Vija

Raamatukoguhoidja, tööõpetuse õpetaja
E-mail: viia_zhilkina@apkool.ee
Klassijuhataja:9.b klass
Konsultatsioonid:
Raamatukogu kodulehekülg:vaata siin

Leidsite vea? Märgi ja vajuta CTRL-ENTER.

Viimati muudetud: 11. okt. 2020

Leidsid vea? Anna meile teada!

Määratud viga: