S. Šipulina

dirigent

Meie koor

Meie koolis tegutseb Tartu Aleksander Puškini Kooli Mudilaskoor Svetlana Šipulina juhendamisel, kes on nii muusikaõpetaja, kui ka dirigent.
Mudilaskooris laulavad õpilased algkooli klassidest. Kõik koorilapsed on vastutavad, julged, vastupidavad, hästi välja kasvatatud. Ühesõnaga väga sõbralik ja loominguline meeskond! Meie seas on õpilased, kes käivad spordi-, muusika-, kunstikoolides.
Püüame säilitada koorilaulu traditsiooni; laiendada õpilaste üldkultuurilist silmaringi ja väärtustada nii vene kui eesti rahvakultuuri; arendada laulmise oskust, laululist hingamist ja vokaali; osaleda edukalt laulupeoprotsessis.
Kõik koos teeme rõõmsalt: hingamisharjutused: keha vabastamiseks ja õigete hingamisharjumuste tekkimiseks; hääleharjutused :hääle lahtilaulmiseks; hääleseadelised harjutused: vokaali ja intonatsiooni
puhtuse ja täpsuse arendamiseks.

Oleme nii uhked ja osalesime 2019a. Tartu – Laulupeo 150.sünnipäev ja Tallinna – XXVII laulupeo ja XX tantsupeo „Minu arm“.

Me kõik armastame laulda koos! Elu on muusika ja liikumine koos!