Tartu linn maksab koolitoetust esimesse, teise ja kolmandasse klassi minevate laste vanematele.
Koolitoetust saab taotleda alates 1. septembrist kuni 15. septembrini.
50 euro suurune koolitoetus on mõeldud Tartu linnas õppivale lapsele, kelle enda ja ühe vanema elukoht on rahvastikuregistri andmetel Tartu linn.
Koolitoetuse saamiseks tuleb hiljemalt 15. septembriks esitada linnavalitsusele taotlus e-keskkonnas ARNO (http://www.tartu.ee/arno).
Toetus kantakse taotleja näidatud arvelduskontole 1. oktoobriks.
Täpsem info toetuse kohta

На русском языке

Уважаемые родители 1-3 классов!

Город Тарту выплачивает  ученикам 1-3 классов школьное пособие в размере 50 EUR. Срок предоставления ходатайств через электронную среду Arno с 1 по 15 сентября.

Ходатайствовать могут только те родители, чей ребенок (а также один из родителей) зарегистрирован в городе Тарту. Более подробную информацию, а также ссылку, по которой можно подать ходатайство, смотрите здесь.

В случае возникновения вопросов, обращайтесь в канцелярию школы или звоните по телефону 7-461-733.