Puškini Kooli projekt sai tunnustuse konkursil “Ettevõtlik noor”

Meil on rõõm teatada, et Puškini kooli noorte projekt “Elades hoolides, soovides aidata” pälvis eripreemia kategoorias “Parim keelekümbluse projekt” SA Tartu Ärinõuandla poolt korraldatud konkursil „Ettevõtlik noor 2020”.

Projekt kasvas välja noortekohtumisest ning kaasas oma tegevustesse ca 50 õpilast kolmest koolist (Tartu Aleksander Puškini Kool, Luunja Keskkool, Tartu Hansa Kool). Eelmisel õppeaastal toimunud õpitubades said noored arendada ettevõtlikkust ja loovust, suhelda eri keeltes ja tegelda heategevusega.

Täname koostööpartnereid saadud teadmiste ja omandatud oskuste eest  – PRTKR (Seinategija OÜ), Ekaterina Zelenova (Artišokk MTÜ), Anna Savihhina (TAPK), Herling ja Marko Mesi (Mesi Tare kodumaja), Lilli Tarakanov (Kolkja vanausuliste muuseum), Anni Tetsmann (SA Archimedese noorteagentuur), Olga Solovjova (Varnja Elava Ajaloo muuseum) – ning Tartu linnavalitsust projekti toetamise eest.

Projektijuht